cip2006is revine. Al doilea avertisment.

Va e dor de rautate gratuita, replici de dragul de a fi bagat in seama si rea credinta? Mitocanii si alte deviatii de la un comportament civilizat, pe un forum public.

Postby cip2006is » Mon May 03, 2010 10:53 pm

Ca sa faci norma la posturi! bun motiv nu? spre deosebire de tine eu nu m-am cerut moderator, asa ca nu postez ca sa demonstrez de ce am fost numit moderator, postez ca am o opinie, nu ca sa fac norma!

PS: devin din ce in ce mai bun in ultima vreme nu mai "quotez"!
Last edited by cip2006is on Mon May 03, 2010 10:55 pm, edited 1 time in total.

cip2006is
Active

Postby SPF » Mon May 03, 2010 10:54 pm

Masoara-ti limbajul. Nu s-a cerut nimeni moderator. Din respect pentru admin si ceilalti useri nu am sa continui aceasta discutie.

SPF

Postby cip2006is » Mon May 03, 2010 11:00 pm

Bahhhh ! Acuma realizez .... despre ce era vorba in topicul asta? Nu mai pot de ras! Antrenanta discutzia, multzumesc frumos de participare, promit ca nu mai fac, sau macar o sa incerc. Interesant de unde se pleaca si unde se ajunge!

cip2006is
Active

Postby bizkitt » Mon May 03, 2010 11:17 pm

Saracul Armand el vroia sa faca ceva prieteni pe aici si a dat de cearta....
Sunteti super OFFTOPIC! Fara sa clipesc v-as sterge posturile.... deschideti si voi un topic "Vreau sa ma cert" :idea:

bizkitt
Active

Postby realwahl » Tue May 04, 2010 12:07 am

SPF wrote:Ai vreun motiv specific pentru care esti obraznic?

cip2006is wrote:daca foloseai butonul "citeaza" acuma stiam si la cine te referi!

PS: Tu ai ridicat si din sprinceana cand ai intrebat?

realwahl wrote:ai putea te rog sa raspunzi serios la intrebare? Nu as vrea sa consider replica ta "rautate gratuita", in cazul in care exista un motiv intemeiat.

cip2006is wrote:nu am fost obraznic ci doar am subliniat utilitatea butonului "quote"! Chiar e util!
intimplarea a facut sa fiu pe forum in acelasi timp cu spf si sa raspund. putea fi altcineva!
Cine spune ca as fi obraznic eu sau tu sau spf? dupa ce criterii?
Obraznic - nu, sincer - da!

PS: mai util ar fi un tutorial cum sa dai mai multe quote-uri!

Nu am gasit nici un fel de explicatie logica pentru rautatea din replicile tale si nici tu nu ai reusit sa explici care e motivatia. De aceea, ma simt nevoit sa mut discutia la rubrica "rautate gratuita", cu un alt avertisment pentru cip2006is (al doilea). Reamintesc ca la al treilea avertisment, voi fi nevoit sa sterg contul utilizatorului.
Be the change you wish to see in the world. (Mahatma Ghandi)

realwahl
Site Admin

Previous

Return to Rautate gratuita