Matrimoniale sau amicitie?

Abia ai venit in Cipru si nu cunosti pe nimeni? Esti de ceva timp aici dar ai vrea sa iti faci prieteni noi?
Atentie: nu este o rubrica de matrimoniale, ci in principal pentru legat amicitii.

Re: Matrimoniale sau amicitie?

Postby realwahl » Tue Nov 22, 2011 6:12 pm

Oare ar trebui sa ma consider norocos daca cunosc romance (destule) care au venit in Cipru si si-au facut prieten roman aici?
Intradevar, nu au sarit in bratele primului roman pe care l-au intalnit, doar pentru ca era roman, insa iti spun ca sunt multe care isi cauta prieteni cu care sa aiba ce vorbi si in compania carora sa se simta bine!

Daca tu nu cunosti astfel de persoane... poate ar trebui sa inceti sa iti cauti prieteni/anturaj de calitate si apoi vei cunoaste si fete singure si interesate sa isi gaseasca prieten/iubit cu o personalitate interesanta.
Be the change you wish to see in the world. (Mahatma Ghandi)

realwahl
Site Admin

Postby clau » Tue Nov 22, 2011 6:23 pm

Considera-te foarte norocos, si eu simt la fel! :)

Si cu saritul in bratele primului roman ai foarte mare dreptate, au venit o gramada de-ai nostri care nu merita nici cu coada ochiului sa te uiti la ei si asta pentru felul in care se comporta in general, nu numai cu fetele, ei stiu prea bine la ce ma refer si daca nu stiu sa se gandeasca :idea:

Daaaaaaaar, au venit si baieti buni, exact genul de barbat care o romanca si-l doreste, FIDEL, CURAT, GOSPODAR... sa continui??? Nu radeti dar noi femeile asa suntem setate :) , si daca lucrurile enumerate mai sus lipsesc macar cu banii sa ramana :mrgreen:

clau
Moderator

Postby barosanul1964 » Wed Jun 20, 2012 1:56 pm

Ma numesc Florian.Locuiesc in Nicosia din 2005,am 48 de ani,sant divortat,nu am copii.Mi-ar place sa gasesc aici o romanca cu care sa pot vorbi,sa pot comunica.Sant nou aici pe site,dar sper ca o sa raspunda cineva,femeie. www.facebook.com/ionflorian

barosanul1964

Postby Alex86 » Sun May 05, 2013 3:54 pm

salut tuturor.

eu nu prea sunt de acord cu romancele ajunse pe aici. De obicei sunt puse pe jecmanin si distractie 100% din timp. Nu am mai avut o prietena romanca de 5-6 ani. este cineva din limassol pe aici? chiar ar merge sa cunosc oameni noi si sa am cu cine sa ies la o cafea.

hai paste fericit la toata lumea

Alex86

Previous

Return to Haideti sa ne intalnim!