MMORPG PLAYERS

Discutii care nu au legatura cu comunitatea romanilor din Cipru.

MMORPG PLAYERS

Postby Obik » Wed Feb 26, 2014 5:03 pm

Salut!

Mai mult ca sigur sunt ceva playeri de MMO-uri care citesc forumu asta (tera,rift,wow,pwi).
Poate ne gasim si noi intre noi si facem o iesire afara mai planuim un raid/ dungeon la o cafea impreuna ar fi misto.
Hai sa facem un grup ca avem noi jucarii cat de curand ESO, Wildstar, Bless, Archage poate iesi ceva fain :).

Sper sa gasesc ca asa de unu singur pe aici pe insula :( nui fun.

Obik
Active

Re: MMORPG PLAYERS

Postby Winterfall » Fri Mar 14, 2014 3:52 pm

Pacat :( !

Chestile astea se pot monetiza foarte bine :wink:.

Winterfall
Interested

Postby Cireşarul » Sat Sep 20, 2014 6:30 am

sal, eu joc de cand a iesit Lineage 2. Mai sunt cativa romani de pe-aici on,dar nu frecventeaza forumul asta.
Tera e praf, au vrut sa faca lineage 3 dar au dat-o rau in bara, am fost pe beta acolo. Archage este urmatorul lineage,lineage3 neoficial, sunt grupul de baieti care au plecat de la nc soft si fac archage. Dar este farm la greu, trebuie sa fii chinez sau koreean sa poti sa faci ceva in jocul ala, mai ales ca este de farmat crops, care sunt ca pe farmvile, trebuie sa le farmezi la o anumita ora, altfel le pierzi ;) si daca le pierzi, nu poti sa craftezi nimic,e cam aiurea. am un tov nebun care joaca acolo, se trezeste la 4-5 dimineata sa stranga spanacu de pe plantatie :mrgreen:

Cireşarul
Active

Postby Obik » Thu Nov 06, 2014 1:14 pm

Hei, hei . Mersi fain de reply, fains a vad pe cineva care stie ce si cum. Am schimbat umpic platforma in ultima vreme am sarit de la pc la ps4 pe Destiny. Daca mai joci mmo-uri zi-mi ce joci poate intru si eu "dam o tura".

Obik
Active

Return to off-topic