Caut de munca

Ceea ce ar trebui sa stii inainte sa iei decizia de a veni sau nu in Cipru.
Nu uita ca fiecare are personalitatea lui, nevoile lui, asteptarile lui... iar noi iti putem spune doar cum se vad lucrurile din punctul nostru de vedere. Decizia e doar a ta!

Caut de munca

Postby cristian s » Mon Aug 22, 2011 8:17 pm

Salutare si respecte la toata lumea!
Sint din Brasov si sint frigotehnist de meserie,mai precis de utilaje comerciale,congelatoare,lazi frigorifice,casnice si ce mai gasesti prin baruri si restaurante,inclusiv masini cuburi gheata.Astea sint favoritele mele :)
As vrea sa stiu daca as gasi ceva de lucru prin Cipru ca frigotehnist,as prefera ceva cu cazare si masa,cu cratitele nu le am de nici o culoare.Cartofi prajiti,mamaliga,prajeli si cam atit.Si peste prajit cu mamaliga si mujdei de usturoi.Asta este meniul favorit.Eventual sa ma cuplez cu vreo bucatareasa,o fi destule fete singurele pe acolo.
Voi ce ziceti,merita au ba ? Le mai am si cu frigorificele auto,Termo King,Safkar,Carrier Transicold,Konvekta,Zanotti,direct drive se numesc.La trailere nu m-am bagat,pe aici sint rare si putinii utilizatori prefera se la schimbe dincolo cind se strica decit sa le repare.La preturi americanesti eu unul ii inteleg.
Speak English and italian too.Not very much,but enough for conversation only.Ciao !
PS.Le mai am si cu antenele de satelit,alea mari de la 4m in sus.Sinteti celebrii pentru colectia de antene uriase pentru Astra 2D pe care le aveti acolo.
Spunea un installer Cipriot ca la 500 euroi poti lua una second-hand de peste 4m diametru,se intelege.Cum naiba s-o car in tara?...
Enough,cu socotelile de acasa,sa vedem ce socoteli sint in tirg.

Multam de sfaturi si o bere rece la toti,oare cit o fi de cald acolo...iarna ?

cristian s

Re: Caut de munca

Postby crysxyz » Wed Aug 24, 2011 12:03 pm

,,Voi ce ziceti,merita au ba ? " ....ba
® All Rights reserved

crysxyz
Active

Re: Caut de munca

Postby cristian s » Wed Aug 24, 2011 8:44 pm

Merci de raspuns,poti detalia un pic motivele,daca nu cer prea mult ?
Multam.

cristian s

Return to Vreau sa vin in Cipru