Sugestie comparatie Cipru - Romania

Aceste mesaje vor fi mutate in curand in categoriile potrivite.

Moderators: bitihacy, clau

Re: Sugestie comparatie Cipru - Romania

Postby SPF » Tue Jul 27, 2010 10:41 pm

longbou wrote:ma mir de atitudinea lui SPF, care in urma cu ceva timp cand a venit vorba ca un alt user sa vina in Cipru avea alta viziune despre situatia de aici
http://www.cyprusalien.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=1166
http://www.cyprusalien.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=1164
felicitari!
tine-o tot asa!

Nu mi-am schimbat atitudinea. In continuare nu sfatuiesc pe nimeni sa vina caine surd la vanatoare sa caute ceva de lucru in Cipru caci s-ar putea sa si-o ia in barba urat de tot.

Discutam doar pe marginea cheltuielilor care nu sunt mai mari in Cipru decat in RO. Si mai spuneam ca cei care lucreaza aici (deci care au deja un job) reusesc sa puna ceva deoparte daca sunt cumpatati.

Nu te teme ca nu uit de la mana pana la gura si nici nu sunt labil sa imi schimb convingerile de pe o zi pe alta.

SPF

Re: Sugestie comparatie Cipru - Romania

Postby oblio » Wed Jul 28, 2010 7:25 am

@andrei7radu
@Diana_73
La prima replica rautacioasa nu voi ezita in a dona un BAN de o saptamana! :x
Si nu ma refer la unitatea monetara...

realwahl wrote:In ultima vreme am observat ca pe forum au aparut, ca in orice grup mai mare de romani, replici total aiurea, nelaobiect si cu clare intentii de a jigni. Desi mi-am propus initial sa nu sterg posturi/conturi indiferent de cat de stupide sunt replicile, aceste interventii s-au inmultit si au devenit deranjante prin densitatea lor, diminuand valoarea informatiei utile.

In acest subforum vor fi replici rautacioase/nelaobiect mutate din alte subforumuri. Dupa 3 astfel de replici, contul persoanei care le-a postat va fi suspendat. Pentru intrebari sau neclaritati, astept PM (nu email).

Nu am macelarit inca topicul, dar daca se continua in acelasi stil off-topic il voi diseca.Plus masurile de warn/ban de rigoare! :evil:

oblio
Super Moderator

Previous

Return to Arhiva mesaje vechi: 2005-2010