Buna , o intrebare

Aceste mesaje vor fi mutate in curand in categoriile potrivite.

Buna , o intrebare

Postby horatiu26 » Mon Oct 04, 2010 1:39 pm

Cunoasteti un mecanic roman sau pe cineva care stie sa folieze gemuri la masina ????
Sau un tapiter auto ?

horatiu26
Active

Re: Buna , o intrebare

Postby bizkitt » Mon Oct 04, 2010 7:25 pm

Folia o sa iti tina maxim 2 ani daca ai MOT nou si numai masinile care vin din fabrica cu geamuri fumurii trec MOT ul. Tapiter in Limassol este unul bun pe Makedonias treci de semaforul care te duce spre orphanidis este si un eko chiar pe colt si la 200 pe partea stanga este garajul am fost la 4 sa cer preturi pt tapiterie la o masina si aici am primit cea mai ieftina oferta.
If you think experts are expensive wait until you see how much amateurs will cost you.

bizkitt
Active

Postby V1RuS » Mon Oct 04, 2010 9:22 pm

eu am fost la MOT cu ea si nu mi-a zis nmk de geamuri.. bn nici nu am luat k tre sa skimb cate ceva..
YM laleagane_v1rus ;)

V1RuS
Active

Postby bizkitt » Mon Oct 04, 2010 10:03 pm

De exemplu daca ai folii si in fata si sunt din alea negre de tot sigur nu te trece. Am un prieten care avea pe geamurile din spate doar tot negre si i sa spus sa le dea jos. Probabil daca ai doar pe geamurile din spate si nu sunt foarte inchise la culoare te trece cu vederea. Mai nou vad masini cu parbrizul fumuriu de tot nici nu vezi soferul de negre ce sunt geamurile :D Si ma gandesc ca seara merge cipriotul cu ochelari de soare si se mira ca nu vede prostancu drac :D
If you think experts are expensive wait until you see how much amateurs will cost you.

bizkitt
Active

Postby horatiu26 » Tue Oct 05, 2010 8:39 am

Am Mot de 3 luni , ar meria daca nu e foarte scump si nu vreau sa le fac negre sa nu mai pot vedea seara , asa un pic :) Daca stit unde sa merg va rog ?

horatiu26
Active

Postby bizkitt » Tue Oct 05, 2010 6:37 pm

De la sensul giratoriu de pe Makariu te duci spre zoo si chiar pe colt la semaforul mic pe stanga este un magazin care foliaza ferestre si masini. Cred ca e in jur de 150 euro 4 geamuri... asa am vazut intr-o revista de aici din cipru.

bizkitt
Active

Postby horatiu26 » Tue Oct 05, 2010 7:58 pm

Mersi am sa merg zilele astea .

horatiu26
Active

Return to Arhiva mesaje vechi: 2005-2010