ginecolog,medic

Informatii despre documentele necesare pentru asistenta sanitara, recomandari medici romani si nu numai.

ginecolog,medic

Postby melay99 » Tue Feb 16, 2010 3:19 pm

buna,as avea nevoie si eu de putin ajutor,stie cineva un ginecolog bun in cipru prin zona paralimni larnaca,si cam cat costa?problema este ca as avea nevoie sa ma duc la o consultanta dar nu lucrez nu am asigurare nu stiu daca asigurarea acopera asa ceva dar sunt nou in cipru nu stiu pe unde sa o iau ce sa fac,pls daca stie cineva.multumesc

melay99
Active

Postby tuk » Wed Feb 17, 2010 10:57 am

Eu ti-l pot recomanda pe doctorul meu dar este in Nicosia.Este un doctor bun ,este si director la spitalul unde lucreaza si nu are tarif mare.Tine cont de posibilitatile financiare ale pacentilor.
Daca nu-ti este greu sa ajungi in Nicosia te pot ajuta.

tuk
Active

Re: ginecolog,medic

Postby felen » Tue Jul 27, 2010 12:26 pm

buna!
si eu as avea nevoie de un doctor ginecolog bun in nicosia si care tine cont ca am asigurare.
nu ajung prea des la net, dar iti las numarul meu de telefon si cand vezi mesajul da-mi te rog un apel si te sun eu.
merci foarte mult
niko, 99296085

felen
Active

Re: ginecolog,medic

Postby bogdanbf » Fri Jul 30, 2010 11:29 pm

melay99 wrote:... sunt nou in cipru

Pentru cine-ti trebuie, ca inteleg ca esti parte barbateasca. Daca am inteles corect, atunci trebuie sa te adresezi la dermato-venerologie...

Daca a fost o greseala sau te interesezi pentru altcineva, atunci afla ca in Limasol de exemplu pe unde am intrebat cam toti iau 50 de euro/consultatie in cazul in care nu ai asigurare medicala sau daca vrei sa mergi la particular. Iti pot recomanda pe cineva in Limasol, vorbeste greaca, engleza si maghiara.

Daca esti interesat da-mi PM si iti dau toate datele de contact.
Blog de emigrant in Cipru

Ubi bene, ibi patria!

bogdanbf
Active

Return to Sanatate, medici si sistemul sanitar din Cipru