Cu masina RO-CY

Drumul cu avionul sau masina. Transport de pachete.

Cu masina RO-CY

Postby dannydanny » Sun Oct 19, 2014 5:52 pm

Salut
Vreau sa vin si eu in octombrie sau noiembrie 2014 in Cipru. Are cineva drum cu masina sa ma ia si pe mine?

dannydanny
Active

Re: Cu masina RO-CY

Postby dannydanny » Fri Jan 02, 2015 1:58 pm

Inca nu am plecat din RO, am ramas si de sarbatori, asa ca mai este valabila cererea mea, in caz ca merge cineva in Cipru cu masina in ianuarie-februarie 2015. Las si un telefon din tara (0757500157).

P.S. La multi ani la toti romanii !

dannydanny
Active

Postby longbou » Sat Jan 03, 2015 8:51 pm

La multi ani si tie!
nu stiu daca gasesti clienti
eu am putina treaba in Romania in februarie si m-am uitat la biletele de avion, la wizz este biletul 20 euro pe segment.
si pt ca sunt client fidel wizz platesc doar 10 euro pe segment. pt banii astia nu cred ca vrea nimeni sa faca aproape 2000 km in masina
Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

longbou
Active

Postby dannydanny » Sun Jan 04, 2015 8:00 pm

Am si eu cumparat biletul de intoarcere cu Tarom, numai ca m-a sunat un prieten care mi-a spus ca vine cu masina sa-si schimbe niste acte si sa ma intorc cu el. Din pacate nu a mai venit si nu am mai folosit biletul la data stabilita pentru intoarcere. Asa ca il pot folosi cu doar 50 euro taxa de schimbare a datei. Chestia este ca de ani de zile vreau sa fac drumul asta Cipru-RO sau invers pentru experienta, fiindca vroiam sa vin in tara de mult timp cu masina, numai ca nu o pot face singur. Acum ca sunt in tara, am zis ca poate gasesc pe cineva la intoarcere. As fii plecat cu masina mea din RO, doar ca sa intru prin Nord cu masina de RO stii cum sunt legile si m-as complica. Daca nu gasesc, o sa fiu nevoit sa ma intorc cu avionul. Oricum, multumesc pentru raspuns.

dannydanny
Active

Return to Transport Romania-Cipru